صفحه اول   محصولات     قطعات پلاستیکی   دستگاه ها    درباره شرکت   تماس با ما  
 
 

شرکت شهریار پلاست تولید کننده انواع تسمه های بسته بندی (P.P) , (PET) از سایز 6 میلیمتر تا 19 میلیمتر با ضخامتهای مختلف از 0.5 میلیمتر تا 1.5 میلیمتر به منظور استفاده در دستگاههای اتوماتیک - نیمه اتوماتیک و دستی در رنگ های متفاوت بنابر سفارش مشتری و امکان چاپ روی تسمه می باشد .

 

 
             
 
 

تسمه های سایز 6 - 8 و10 میلیمتر به منظور استفاده در بسته بندی های سبک مانند صنایع کارتن و کاغذ سازی - پارافین ودیگربسته ها و محصولات کوچک کاربرد دارد.

تسمه های سایز 12 و 14 میلیمتر جهت استفاده در بسته بندی های نیمه سنگین مانند انواع لوازم خانگی اعم از یخچال - اجاق گاز - ماشین لباسشویی و. . . محصولات خوراکی چون روغن - رب و... و همچنین دیگر صنایع کاربرد دارد .

تسمه های سایز 16 و 19 میلیمتر در دو مدل دستی و ماشینی جهت استفاده در صنایع فوق سنگینی چون کاشی و سرامیک  پالت های محصولات پتروشیمی و شیمیایی چوب و نئوپان و ام.دی.اف تولید می شود.

 
  تسمه P.E.T:
 
 

تسمه های بسته بندی P.E.T در صنایع سنگین کاربرد فراوانی دارد و با توجه به خاصیت مواد استفاده شده در آن از مقاومت بسیار   کششی بالایی برخوردار بوده و برای بسته بندی انواع پالت های سنگین و بشکه وکاشی و سرامیک وسنگ و صنایع فلزی و........بسیار مناسب است .

این تسمه ها با توجه به نیاز مشتریان محترم در سایزهای مختلف از 12 میلی متر تا 32 میلی متر قابل تولید بوده و امکان چاپ روی  تسمه را نیز دارد.

 

 

  امکان چاپ روی تسمه :
     
  مشخصات محصول: